Bu site tarayıcınız için sınırlı desteğe sahiptir. Sitemizi Edge, Chrome, Safari veya Firefox ile ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.
Tebrikler! Ücretsiz kargo fırsatı yakaladınız. 1.500 TL VE ÜZERİ SİPARİŞLERDE ÜCRETSİZ KARGO

Hangi saç aksesuarı senin için tasarlandı?

Biliyor musunuz? Fabricca Design saç aksesuarları benzersizdir! Farklı bağlama stillerimiz ile her gün muhteşem görünmenize yardımcı olmak için buradayız! İhtiyaçlarınıza, isteklerinize ve ayrıca saç stilinize bağlı olarak mutlaka size uygun bir saç aksesuarı bulacaksınız. Fabricca Design’da birbirinden güzel birçok model arasından seçim yapabilirsiniz, ancak acemi iseniz başınızı döndürmeye yetecek kadar modelimiz var! Neyse ki, size tavsiyelerde bulunmak ve sizi doğru modele yönlendirmek için buradayız. O halde bize saç stilini söyle, senin için hangi saç aksesuarını tasarladığımızı söyleyelim!

Kısa saçlar, saç aksesuarı kullanmak için idealdir. Bu saç modelleri, görünümünüzü mükemmel bir şekilde tamamlayacak Retro ve şık bir dokunuş getiriyor. Saçlarınız kısaysa, Saç Taçlarımızı deneyebilirsiniz!

HANGİ ÜRÜNE İHTİYACIM VAR?

Çeşitli sağlık sorunlarından dolayı saçlarınız dökülmüş olabilir veya günlük yaşam tarzı olarak saçınızı kazıtmış olabilirsiniz. Bu gibi durumlarda, gün boyu rahatlık ve konfor sağlayan İçi Telli Saç Bone'lerimizi ve Esnek Şapka'larımızı modellerimiz tam da sizin için! Eğer sağlık sorunlarından dolayı her kumaş sizin için uygun değilse, size özel tasarım yapabilmemiz için bize ulaşın.

HANGİ ÜRÜNE İHTİYACIM VAR?

Kendine yakışan bir şapka bulamayanlardan, kış aylarında hiç şapka takamayanlardan, hatta havuz başında saç aksesuarı takmayı gerçek bir kabus olarak görenlerden misiniz? Hacimli saçlara özel uyarlanmış saç aksesuarlarını sizin için derledik!

HANGİ ÜRÜNE İHTİYACIM VAR?

Saçlarınızı tamamen kapatmak mı istiyorsunuz? Saç Bonelerimiz, tüm saçlarınızı toplayabilmeniz için tasarlanmıştır. Bununla birlikte, stil açısından, bu saç aksesuarlarının tamamen açıkta kalan bir yüzü vurgulamak için ideal olduğuna inanıyoruz. İşte saçınızı açmak istemediğiniz günler için mükemmel seçimimiz!

HANGİ ÜRÜNE İHTİYACIM VAR?

Saçlarınızı tamamen kapatmak istiyor, ancak bunu yaparken stilinizi çok daha sade bir model ile tamamlamak mı istiyorsunuz? Esnek Şapka'larımız tam size göre! İster günlük kullanın, ister özel etkinliklerinizde. Her duruma uygun Şapka modellerimizi inceleyin!

hangi ürüne ihtiyacım var?

Saç aksesuarları stilinizi tamamlayacak en önemli kombin parçalarından biri. Saçlarınızı açık bırakmak ve tarzınızı bir saç aksesuarıyla tamamlamak istiyorsanız, İçi Telli Saç Bant'larımız tam da sizin için tasarlandı. Çift taraflı renk seçenekleri ve farklı kumaş türleri ile tüm modelleri sizin için derledik!

hangi ürüne ihtiyacım var?

Aylık bültenlerimize üye olun!

Özel teklifler, sizlere özel sürprizler ve indirimlerden yararlanmak için abone olun.

SEPETİM

Tebrikler! Ücretsiz kargo fırsatı yakaladınız. Ücretsiz kargo hakkına 1,500TL uzaktasınız!
Daha fazla stok bulunmamaktadır.